- Бухгалтерский учет
- Налоговый учет
- Бухгалтерские услуги
- Бухгалтерский аутсорсинг
- Сдача отчетов
- Восстановление бухгалтерского учета
- Ведение бухгалтерского учета
- Ведение кадрового учета
- Бухгалтерское обслуживание
- Бухгалтерское сопровождение
- Услуги бухгалтера
- Бухгалтерский учет 2023
- Подбор бухгалтерского персонала
- Стандарты бухгалтерского учета в Украине
- Бухгалтерские услуги цены
- Киев, ул. Василия Верховинца,12
- офис 303
- (044) 585-35-56
- (044) 585-35-57
- (067) 406-63-26
- (095) 462 62 54 Водафон
- (096) 656 50 74 Киевстар
- 9:00 - 18:00 (пн.-пт.)
- info@profaspect.com.ua
Волонтери можуть подати заяву про реєстрацію в електронній формі
На виконання вимог Закону України від 16.11.2022 р. № 2757-ІХ «Про внесення змін до п. 21 розд. VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» ДПС України доопрацьовано програмне забезпечення в частині створення можливості подання фізичними особами – благодійниками заяви про включення / внесення змін до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації (далі – заява) в електронній формі.
Заява в електронній формі може подаватись через Електронний кабінет або іншими засобами комунікацій.
Код форми F 1308301.
Отже, наразі фізична особа – благодійник може подати заяву не тільки в паперовій, але й в електронній формі.
Звертаємо увагу, що порядок подання та алгоритм оброби заяви в паперовій формі не змінено.
Відповідно до розд. II Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, затвердженого наказом Мінфіну від 30.10.2014 р. № 1089 (далі – Порядок № 1089), фізична особа – благодійник може подати заяву особисто, поштою або через уповноважену особу
При цьому, якщо фізична особа – благодійник подає документи, визначені Порядком № 1089 особисто, то може їх подати до будь-якого контролюючого органу ДПС, а якщо поштою або через уповноважену особу, – то до контролюючого органу ДПС за основним місцем обліку фізичної особи – благодійника.
Заява в електронній формі подається фізичною особою – благодійником із зазначенням в ній коду контролюючого органу, до якого подається заява. Територія, яка обслуговується таким контролюючим органом, має бути відповідною для адреси місця проживання фізичної особи – благодійника, зазначеної у заяві.
За матеріалами: ГУ ДПС у Житомирській області
Довірте свій облік професіоналам, адже для досягнення найвищого результату кожен має робити тільки те, що він вміє краще за інших!
Можливо, Вам буде цікаво:
- Киев, ул. Василия Верховинца,12
- офис 303
- (044) 585-35-56
- (044) 585-35-57
- (067) 406-63-26
- (095) 462 62 54 Водафон
- (096) 656 50 74 Киевстар
- 9:00 - 18:00 (пн.-пт.)
- info@profaspect.com.ua