Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Якщо в банківській установі були відкриті поточні рахунки для власних потреб, які були відкриті до реєстрації ФОП, чи зобов’язані банківські установи повідомити контролюючі органи? Банки відкривають рахунки клієнтам банків відповідно до вимог Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських (...)
подробнее »
У зв’язку з виявленням помилок при складанні Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2020 рік, форма якої затверджена наказом Мінфіну від 16.
подробнее »
Порядок налогообложения операций по продаже (обмену) объектов недвижимого (движимого) имущества налогом на доходы физических лиц (далее - НДФЛ) регулируется статьями 172 - 173 НКУ.
подробнее »
Як визначено п.п. 140.5.4 ПКУ, підприємства, які обліковують податкові різниці, фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшують на суму 30% вартості товарів, у тому числі необоротних активів (крім активів з права користування за договорами оренди), робіт та послуг (крім операцій, зазначених у (...)
подробнее »
Які дії необхідно здійснити ФОП для зняття з обліку в контролюючому органі, відносно якої в ЄДР внесено запис про припинення діяльності? Зняття з обліку фізичної особи – підприємця в контролюючому органі здійснюється у порядку, встановленому п.
подробнее »
Чи можливо відновити ліцензію на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним, дію якої призупинено у зв’язку з несвоєчасним внесенням чергового платежу за таку ліцензію? Згідно з ст.
подробнее »