Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті.
подробнее »
Міністерство охорони здоров'я України на своєї сторінці у facebook пише, що з 1 серпня в Україні дозволена робота дитячих оздоровчих таборів на територіях із «зеленими» та «жовтими» рівнями епідемічної небезпеки.
подробнее »
Відповідно до п. 179.3 ПКУ платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.
подробнее »
Министерство готовит индексацию для всех пенсионеров без исключений, информирует РБК-Украина. В украинском правительстве планируют провести индексацию пенсий для всех пенсионеров.
подробнее »
Раміль Мехтієв, виконавчий директор девелоперської компанії ENSO. Невеликий перелік базових порад, які допоможуть вам обрати більш надійного девелопера.
подробнее »
Відповідно до вимог пункту 4 Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ затвердженого постановою КМУ від 26.
подробнее »