Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Автор: Катерина Гончарова, РБК-Украина. Стоит ли ждать повышения цен на авиаперевозки. В Украине начали брать сбор с пассажиров, которые путешествуют на самолетах по Украине и за рубеж.
подробнее »
Автор: Катерина Гончарова, РБК-Украина. Куда обращаться туристам в такой ситуации и можно ли перенести тур Отмена рейса самолета во время карантинных ограничений – явление довольно частое.
подробнее »
5 серпня Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів постановою «Деякі питання, пов’язані із застосуванням митних декларацій окремих типів».
подробнее »
Автор: Денис Вергун, UBR.ua. Банкиры сделают упор на предоставлении услуг клиентам дистанционно. Министерство цифровой трансформации и Независимая ассоциация банков Украины (НАБУ) будут совместно работать над цифровизацией банковского сектора страны.
подробнее »
Чи може скористатись пільгою щодо сплати земельного податку ФО, яка належить до пільгових категорій, але вчасно не подала до контролюючого органу заяву про застосування пільги та документ, що посвідчує її право на пільгу (посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, пенсійне посвідчення (за віком) тощо)? Пільга по (...)
подробнее »
Чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату ФО податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якщо контролюючим органом ППР не вручено особисто ФО (під розписку) або надіслано без повідомлення про вручення (залишено в поштовій скриньці) та як визначити в такому випадку строк сплати? Відповідно до (...)
подробнее »