Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

На черговому засіданні Уряду схвалено рішення щодо внесення змін у низку законодавчих актів в частині перейменування Фонду соціального захисту інвалідів на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю з метою приведення назви цього органу у відповідність до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і (...)
подробнее »
Міністерство охорони здоров'я України на своєї сторінці у facebook нагадує, що вже зовсім скоро українські освітні заклади відчинять свої двері для школярів.
подробнее »
Уявіть ситуацію: під час оформлення платіжної картки ви підписали анкету-заяву клієнта або договір обслуговування з банком.
подробнее »
28 квітня 2020 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
подробнее »
Президент Владимир Зеленский подписал Закон «О внесении изменений в статью 8 Закона Украины «Об обеспечении организационно-правовых условий социальной защиты детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки» относительно усиления социальной защиты учащихся, студентов (курсантов) из числа детей-сирот, детей, лишенных родительской опеки, (...)
подробнее »
Автор: Ульяна Безпалько, РБК-Украина. Верховная рада в середине июля утвердила новые границы районов, сократив их число в три с половиной раза.
подробнее »