Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Мін’юст на своїй сторінці у facebook звертає увагу, що у розпал «чорної п’ятниці» радість від здійснення покупки з величезною знижкою може змінитися розчаруванням від того, що омріяна річ виявилася неякісною.
подробнее »
Верховная Рада должна как можно скорее принять инициированный Президентом Украины Владимиром Зеленским пакет законопроектов по поддержке предпринимателей в случае усиления карантинных мероприятий, чтобы правительство могло до конца года предоставить средства (...)
подробнее »
Автор: Игорь Литвиненко, РБК-Украина. Премьер-министр Денис Шмыгаль в ближайшее время представит новую стратегию относительно действий правительства из-за ситуации с коронавирусом.
подробнее »
Комитет по вопросам цифровой трансформации на своем заседании рассмотрел Предложения Президента Украины к Закону «Об электронных коммуникациях» (№ 3014), принятого Верховной Радой 30 сентября 2020 года.
подробнее »
Упродовж карантину, тобто з 12 березня 2020 року і до сьогодні, виплачено 11,5 млрд грн допомоги безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості.
подробнее »
Автор: Скочинская Кристина Михайловна, Юридичний Інтернет-ресурс "Протокол". Законодавство в сфері реалізації та можливості повернення ліків Між покупцем і аптекою укладається договір купівлі-продажу медикаментів, який регулюється нормами Цивільного кодексу (...)
подробнее »