Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Відповідно до абзацу шостого п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 94 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі (...)
подробнее »
Субсидія призначається виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг, які встановлено постановою Уряду від 06.
подробнее »
Яким чином платнику податків подати через ЕК заяви за ф. № 1ДР та ф. № 5ДР з копіями документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних та чи можна отримати РНОКПП в електронному вигляді? В електронному вигляді облікова картка фізичної особи – платника податків за (...)
подробнее »
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України» від 21.
подробнее »
Куди звертатись для призначення субсидії Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).
подробнее »
Відповідно до частини першої статті 141 Сімейного кодексу України, мати та батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.
подробнее »