Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

З 1 грудня 2021року в Україні в зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму зростають і прив'язані до цього показника соціальні допомоги, виплати, зокрема, и? аліменти на дітеи?.
подробнее »
Пунктом 26 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ установлено, що тимчасово, на період дії Закону України від 15.
подробнее »
Сертифікат у PDF-форматі тепер і в застосунку «Дія». Спочатку оновіть Дію, адже PDF-сертифікат доступний лише в останній версії застосунку Як отримати СOVID-сертифікат у PDF? Просто натисніть на свій міжнародний COVID-сертифікат та виберіть «Завантажити сертифікат (PDF)» у (...)
подробнее »
Підпунктом 166.1.1 ПКУ визначено, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
подробнее »
Автор:  Мыкола Олиярнык, UBR.ua. Уже в 2022 году могут заработать нормативные изменения, разрешающие получение банковских или других финансовых услуг только тем, кто предоставит свои паспортные данные мобильным операторам.
подробнее »
Умови призначення пенсії Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності за наявності страхового стажу, визначеного статтею 32 Закону (детальна інформація (...)
подробнее »