Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Обчислення суми транспортного податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за податковою адресою (місцем реєстрації) платника цього податку, зазначеною в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.
подробнее »
Громадяни - власники сільськогосподарської техніки, які здійснюють обробіток землі іншим фізичним особам (культивування, посів, комбайнування, та інше), і при цьому не зареєстровані як фізичні особи-підприємці мають задекларувати свої доходи.
подробнее »
З 1 липня зросли мінімальні розміри пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи (перша категорія) в результаті ухвалення закону, розробленого Мінсоцполітики.
подробнее »
Я працював у роботодавця без укладення трудового договору. Як я можу тепер підтвердити факт існування цих трудових відносин, щоб мені цей термін зарахували до страхового стажу? Якщо трудовий договір між сторонами не укладений, трудові відносини по факту не закріплено (правовідносини (...)
подробнее »
В Україні на сьогодні понад 350 державних реєстрів, на утримання яких витрачаються сотні мільйонів гривень на рік.
подробнее »
Законом України від 15.04.2021 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною», що набрав чинності з 09.
подробнее »