Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Звертаємо увагу, що відтепер, з урахуванням оновленої редакції п.п. 39.4.2 ПКУ, платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов'язані до 1 жовтня року, що настає за звітним, разом із звітом про контрольовані операції (далі – Звіт про КО) подати повідомлення про участь у міжнародній групі компаній (...)
подробнее »
Главное управление ГНС в г. Киеве напоминает, что на период действия карантина внесены изменения в режим работы столичной налоговой: - с понедельника по четверг: с 8 ч.
подробнее »
На портале «Дія» снова можно получить услуги для физических лиц-предпринимателей. Разработчики усовершенствовали работу Единого государственного реестра юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЕГР).
подробнее »
1. ФЛП vs оприходование наличных Порядок оприходования прописан в «кассовом» Положении НБУ от 29.12.2017 г. № 148.
подробнее »
23 сентября 2020 года на очередном заседании Правительство отменило 36 нормативно-правовых актов министерств и других центральных органов исполнительной власти в сферах государственного ценового регулирования, энергетики и лицензирования видов хозяйственной (...)
подробнее »
Малий та середній бізнес України звертається до влади з резолюцією, текст якої наводимо нижче. Ми, представники Національної бізнес-коаліції та Української Ради Бізнесу, до складу яких входить більше 100 бізнес-асоціацій малого й середнього бізнесу, усвідомлюючи спільну відповідальність за збереження та сталий розвиток економіки (...)
подробнее »