Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня - для першокурсників бакалаврату та магістратури, повідомляє Укрінформ.
подробнее »
Відповідно до норм ПКУ від сплати земельного податку звільняються інваліди I та ІІ групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери за віком, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22.
подробнее »
На черговому засіданні Уряду схвалено рішення щодо внесення змін у низку законодавчих актів в частині перейменування Фонду соціального захисту інвалідів на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю з метою приведення назви цього органу у відповідність до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і (...)
подробнее »
Міністерство охорони здоров'я України на своєї сторінці у facebook нагадує, що вже зовсім скоро українські освітні заклади відчинять свої двері для школярів.
подробнее »
Уявіть ситуацію: під час оформлення платіжної картки ви підписали анкету-заяву клієнта або договір обслуговування з банком.
подробнее »
28 квітня 2020 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
подробнее »