Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Народний депутат Ярослав Железняк вирішив внести ясність в публічні обговорення, викликані заявою міністра фінансів стосовно можливого підвищення податків.
подробнее »
Українці, які через війну зараз змушені перебувати за кордоном, мають нагоду підтримати Україну та наблизити нашу перемогу, просто розраховуючись картками ПриватБанку за покупки у будь-якій країні світу.
подробнее »
На пленарному засіданні Верховної Ради народні депутати проголосували за включення до порядку денного та прийняття за основу із скороченням строку підготовки до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин за (...)
подробнее »
Відповідно до ч. 2 ст. 21 КЗпП працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою (...)
подробнее »
Автор: Дмитрий Кузнецов, РБК-Украина. Правительство Украины приостановило государственное регулирование цен на моторное топливо.
подробнее »
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке забезпечує можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових (...)
подробнее »